Fantasy Football to ogromny spektakl online. Miliony ludzi z całego świata logują się, aby zarządzać swoimi zespołami prawie codziennie. Najbardziej podstawową strategią fantasy, która jest dziś pomijana, są pojedynki. Żaden inny sport fantasy oprócz piłki nożnej nie jest tak uzależniony od pojedynków.

Fantasy Football to ogromny spektakl online. Miliony ludzi z całego świata logują się, aby zarządzać swoimi zespołami prawie codziennie. Istnieje kilka raczej prostych wskazówek, które możesz wdrożyć w swojej strategii futbolu fantasy, które pozwolą ci mieć bardzo udany zespół.

Centrala Gier – Przeglądarkowe gry mmo

Najbardziej podstawową strategią fantasy, która jest dziś pomijana, są pojedynki. Żaden inny sport fantasy oprócz piłki nożnej nie jest tak uzależniony od pojedynków. Dobry gracz fantasy może być świetnym graczem, gdy walczy z obroną poniżej średniej.

Aby zmaksymalizować swoją fantazję w piłce nożnej, zacznij od graczy walczących ze straszliwą obroną. Dokładna ocena pojedynków musi być przeprowadzana co tydzień, podczas gdy Ty decydujesz, czy chcesz usiąść, czy zagrać określonego gracza. Polecam odwiedzić stronę NFL.com, aby sprawdzić ranking obronny na mijanych i pędzi jardach, które są dozwolone. Podczas gdy defensywny pojedynek nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na twoją decyzję start / sit, z pewnością jest jednym z najważniejszych.

Aby zdecydować, czy odbiorca odbierze zwolnienia jako wypełnienie tygodnia na pożegnanie, powinieneś najpierw poszukać odbiorców w drużynach gospodarzy opuszczających pożegnanie. Fantazyjną strategią piłkarską jest obserwowanie wartości grania na odbiornikach i rozgrywających, którzy uciekają przed pożegnaniem, co można wykorzystać, jeśli to możliwe. Możesz odwiedzić NFL.com i sortować obronę na podstawie dozwolonych jardów. Spróbuj przejść przez defensywne pojedynki, jeśli w twoich ligach jest tylko kilku wolnych agentów.

Może jeszcze jedna misja?

Mecz jest fantastyczną strategią piłkarską, która ma kluczowe znaczenie dla identyfikowania graczy, którzy chcą wznieść ją na wyższy poziom. Faktem jest, że w NFL po prostu nie wiesz, co się wydarzy w każdej grze. Nigdy nie należy go używać do decydowania o tym, czy gracz ma być ławką w ławce, czy nie. Jednak ważne jest, aby patrzeć, kiedy decydujesz się między graczami ze środkowej półki o podobnej pozycji, a zwłaszcza patrzeć na wypełnione tygodniowe wypełnienia. Na stronie www.fantasyfactor.com możesz zagrać w najnowocześniejsze oprogramowanie i niesamowite fantastyczne ligi fantasy Fantasy Football, Fantasy Fitness Health Fitness Artykuły, Fantasy Basketball i wiele innych sportów fantasy.

1 thought on “Strategia futbolowa fantasy”

  1. Hi, I think your site might be having browser compatibility issues. When I look at your website in Safari, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, fantastic blog!

Comments are closed.