Cóż, fantasy football to gra fantasy, w której uczestnicy nazywani są właścicielami. Być może słyszysz o tym gwar, ale czym właściwie jest futbol fantasy?

Być może słyszysz o tym gwar, ale czym właściwie jest futbol fantasy?

Cóż, fantasy football to gra fantasy, w której uczestnicy nazywani są właścicielami. Właściciele ci należą do specjalnie zorganizowanej ligi konkurującej. Każda z tych lig zdobywa tak zwane punkty fantasy na podstawie istniejących danych i statystyk z prawdziwej gry w futbol amerykański; znany jako National Football League. Prawdziwe dane, które gromadzą zawodowi sportowcy z National Football League, są ważne przy ustalaniu zwycięzcy fantastycznego meczu piłkarskiego.

16. sezon LME: Poznaj prezesów

Gracze lub właściciele ligi używają prawdziwych amerykańskich piłkarzy i dobierają tych zawodników. Źródłem tego są National Football League i National Collegiate Athletic Association.

Zarówno National Football League, jak i National Collegiate Athletic Association to źródła fantastycznych graczy dla właściciela fantastycznej drużyny piłkarskiej.

Pozycje do obsadzenia przez właściciela drużyny piłkarskiej fantasy to bieganie do tyłu, szeroki odbiornik, rozgrywający, kicker, obrona i napięty koniec; zestaw podobny do prawdziwej National Football League i drużyn National Collegiate Athletic Association.

Oparta na rzeczywistych statystykach i zależna od wyników zawodników, drużyna piłkarska fantasy może zbierać punkty fantasy, które odzwierciedlałyby innych właścicieli futbolowych fantazji.

Na przykład zawodnik w postaci ucieczki otrzymuje wyczekiwany przyłożenie, a następnie ten biegacz zyska, w świecie fantastycznej piłki nożnej, określoną liczbę punktów dla właściciela gracza.

Poznaj Michała Gutkę

Gdy sezon się skończy, nastąpi zbiór zwycięstw lub porażek, który określi kwalifikacje ligowe lub rankingi piłkarskie fantasy, co zmieni się w drabinkę playoff.

Jak ogromny stał się futbol fantasy? Cóż, większość lig piłkarskich odkłada weekend miesiąca regularnego sezonu piłkarskiego na fantastyczną rozgrywkę piłkarską. Ten play-off będzie determinował zwycięzcę lub mistrza ligi fantasy w tym sezonie.

Niesamowita popularność fantastycznego futbolu znajduje odzwierciedlenie w tym, że w 2009Article Search, dwadzieścia siedem milionów graczy w tych przyjemnych fantastycznych ligach piłkarskich gra dziewięć godzin tygodniowo! Dwadzieścia siedem milionów ludzi lubi tę samą fantastyczną pasję do futbolu co Ty!

3 thoughts on “Poznaj futbol fantasy”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *